O firmie

Hurtownia stomatologiczna MERCONTROL Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu posiada już 30-letnie doświadczenie w sprzedaży i dystrybucji materiałów stomatologicznych Naszym klientom zapewniamy również profesjonalne wsparcie merytoryczne i techniczne.

Tak jak niektórzy mawiają myślę, więc jestem, tak w MERCONTROL mawiamy sprzedaję, więc doradzam. Dzięki fachowemu rozeznaniu w branży dentystycznej, jesteśmy w stanie doradzić odpowiedni produkt na każdą kieszeń i oczekiwania, a starania zespołu pracowników MERCONTROL procentują w zaufaniu do naszych usług.

Naszym celem jest rozwiązywanie problemów właścicieli gabinetów medycznych i wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom. Zadowolenie ponad 2000 naszych stałych Klientów - stomatologów, chirurgów stomatologicznych oraz lekarzy - to mówiący sam za siebie wskaźnik naszej skuteczności.

Cechą charakterystyczną prowadzonej przez nas polityki cenowej jest rzetelna kalkulacja i stabilne ceny. Dzięki współpracy z największymi firmami branży stomatologicznej i medycznej w Polsce i na świecie, oferujemy naszym Klientom bogaty wachlarz asortymentu w najniższych cenach. Naszymi partnerami są tacy renomowani producenci sprzętu i wyposażenia gabinetów dentystycznych jak m.in. Dentsply, 3M ESPE, OSRAM, Ultraviol, Ivoclar Vivadent, KerrHave, EMS, Diatech, W&H, Ultradent, HeraeusKulzer Mitsui, Septodont, VDW, NSK a wśród narzędzi stomatologicznych oferowanych przez naszą firmę znajdują się produkty sygnowane przez takie marki jak Pol-intech, MEDESY, Helmut Zepf, Hartmann, Diatech, Drux czy Meisinger. Od lat współpracujemy z Oral-B, Waterpik, Panasonic i Philips. Natomiast materiały stomatologiczne sprowadzamy od 3M, Chema, Septodont, GC, Cerkamed czy Arkona. W naszej ofercie znajdują się wyroby ponad 170 różnych producentów narzędzi i akcesoriów stomatologicznych.

W ten sposób, zarówno my jak i nasi Klienci, otrzymują pewność, że oferowany przez nas sprzęt stomatologiczny, wiertła stomatologiczne, lampy, endometry czy piaskarki, materiały i sprzęt protetyczny, materiały wiążące i podkładowe, materiały endodontyczne, stomatologiczne materiały profilaktyczne typu laki, piaski czy pasty, narzędzia stomatologiczne, irygatory oraz inne preparaty do higieny jamy ustnej, akcesoria dentystyczne, środki do higieny i dezynfekcji, środki wybielające, wyroby medyczne, nie tylko spełniają konieczne standardy medyczne, ale i stanowią produkty pierwszego wyboru.

Nagrody i certyfikaty
cert

3M ESPE

Wyróżnienie za wzrost sprzedaży produktów 3M ESPE

cert

ECOLAB

Wyróżnienie za 5 lat owocnej współpracy z Ecolab Sp. z o.o.

cert

POLDENT

Certyfikat Dystrybutora Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów Poldent Sp. z o.o.

cert

CERTYFIKAT FIRMA GODNA ZAUFANIA

cert

Certyfikat FDI

cert

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne - Oddział w Poznaniu

Podziękowania

cert

Dom Pomocy Społecznej we Wrześni

Podziękowania